O nas

Niepubliczne Przedszkole „Ceduś” w Knurowie to miejsce, w którym kształcimy dzieci poprzez zabawę. Oferujemy opiekę dzienną w godz. od 7.00-17.00, podczas której nasza wykwalifikowana, kadra zatroszczy się o prawidłowy rozwój i dobry nastrój Twoich pociech. W trakcie zajęć opiekujemy się dziećmi i edukujemy je, aby w odpowiedni sposób przygotować je do osiągnięcia gotowości szkolnej.

Pracując z dziećmi, wykorzystujemy program szkolny zatwierdzony przez MEN, który wzbogacony jest o pomysły młodej kadry.

Scenariusze zajęć są odpowiednio dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci.

Nasze przedszkole jest kameralne. Składa się z tylko jednej grupy mieszanej wiekowo, dzięki temu rzeczywiście możemy zapewnić dzieciom indywidualne podejście.

Grupa niejednorodna wiekowo stwarza niezwykłe możliwości rozwoju. Dzieci młodsze uczą się od starszych, a starsze czuja się mentorami, opiekunami młodszych przez co wzmacniają swoje poczucie wartości.

W ramach przedszkola dzieci realizują program wczesnego wspomagania rozwoju, aby pomóc im w tym współpracujemy z wieloma specjalistami.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 roku życia, bezpośrednio po naszym przedszkolu dziecko może rozpocząć naukę w szkole, ponieważ realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne.

Zajęcia odbywają się w 25 osobowej grupie mieszanej.

Zapewniamy miłą domową atmosferę pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Współpracujemy z terapeutami dzięki czemu rozwój dzieci jest odpowiednio koordynowany.