Niepubliczne Przedszkole w Knurowie

Ceduś - Knurów

Jesteśmy najlepszym wyborem, jakiego możesz dokonać dla swojego dziecka ! Przedszkole oraz Klub Maluszka zapewniają odpowiedni rozwój, bezpieczeństwo, zdrowe żywienie i wykwalifikowaną kadrę.

O nas

“Ceduś” to miejsce stworzone dla dzieci ! Przedszkole oraz Klub Maluszka powstały by wychowywać, kształcić i w odpowiedni sposób rozwijać dzieci od pierwszego roku życia.

Nasza placówkę tworzy zespół pedagogów oraz psychologów, których połączyła miłość do najmłodszych oraz pasja do wykonywania zawodu nauczyciela. Nowoczesne metody wychowania, komfortowe sale do nauki i zabawy umożliwiają nam szybkie i wygodne nauczanie.

Oferujemy wiele zajęć dydaktycznych oraz zabaw edukacyjnych, a także zdrowe i bogate w warzywa i owoce posiłki.

Zapewniamy:

Zdrowe żywienie

Oferujemy 5 smacznych posiłków w ciągu dnia bogatych w witaminy i cenne minerały.

Wykwalifikowana kadra

Wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli pozwala nam kształcić najmłodszych w odpowiedni sposób.

Zajęcia dydaktyczne

Zróżnicowane zajęcia edukacyjne pozwalają szybko przyswajać wiedzę oraz kształtować prawidłowe zachowania dzieci.